| alexandra15 a întrebat:

Am si eu o intrebare legata de slabire. Ce exercitii ar trebui sa fac pentru a scapa de celulita de pe picioare, aripioare si abdomen? Caut exercitii care sa aiba efecte in timp scurt...please help.

Răspuns Câştigător
| anna_7069 a răspuns:

Abdomene... au efect. dar bineinteles k nu facand 10-20. ci 200-300 happy... eu faceam 400 pe zi. 200 seara si 200 dimineata... si am scapat de burtica. nu mai am deloc...
pentru picioare. sa alergi mult`... mersu pe jos face picioarele frumoasebatting eyelashes...

8 răspunsuri:
| leny a răspuns:

In afara de exercitii mai poti incerca masajul cu o crema anticelulita si dusurile scotine...

| r8driver a răspuns:

E...vezi k se poate...

| damav a răspuns:

Cat stai in casa infasoara-te in folie de alimente si un pantalon gros deasupra dar ai grija sa nu stai non stop asa, doar cateva ore cand ajungi acasa, apoi faci dus cu un gel abraziv si dai cu gel anticelulitic. porii vor fi deschisi si va lucra bine.succes

| teodorus a răspuns:

Pentru:
picioare - genoflexiuni
abdomen - abdomene
aripioare (maini? ) - Gantere de 2, 5 kg daca esti fata.

| HelpMePlss a răspuns:

Iti sugerez sa cauti pe youtube la search "pilates" este facut special pentru slabire si ti-l recomand:*pup:*

| alexandra15 explică:

Aripioare=solduri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intretinere corporala(sport): aerobic, tae-bo, pilates
Pret: 20 ron/ sedint; 60 ron/ abonament 4 sedinte; 100 ron abonament 8 sedinte
Cursurile se desfasoara indiferent de varsta
Contact: Bunduc Loredana

lorry viper@

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Potzi sa stai la sala ore intregi pe zi ( sa faci 500 de abdomene din toate unghiurile posibile ), dar fara o alimentatie adecvata (fara grasimi) e in zadar. Asta e varianta cea mai grea dar care are efect 100%.