| anonimus1223 a întrebat:

Sa zicem ca m-am vopsit acum 2 zile si nu-mi place culoarea. Cum as putea sa ma vopsesc din nou acum? straight face daca se poate fara sa deteriorez parul... FUNDAwinking :*
Sper ca ati inteles ce vreau sa spun straight face

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Te poti vopsi linistita chiar maine, vopseaua nu deterioreaza asa tare parul ca decolorantul, foloseste un balsam protector

| anonimus1223 explică (pentru mona):

Nu sunt fata :-l; ma interesa pentru o... persoana apropiata mie :3

| LittleAngel37 a răspuns:

Trebuie sa fi un balsam pentru par atunci cand te vopsesti. Si eu am facut acelasi lucru. Stai linistita, nu e mare tragedie.De obicei cand cumperi o cutie de vopsea pentru par, majoritatea vin impreuna cu unul sau doua pliculete de balsam pentru par. Apoi iti poti cumpara balsam pentru par sau masca hidratanta si te dai la fiecare spalare. :*