| anonim_4396 a întrebat:

stie cineva ce fel de tunsoare are Jensen Ackles, e foarte super si as vrea sa ma tund la fel ca el, cine are vreo idee despre tunsoarea lui il rog sa si-o spuna aici, multumesc anticipat.

4 răspunsuri:
| Yasmin875 a răspuns:

Nu te tunde.E pacat.O sa fii uratcryingcryingcrying

| Florin15VL a răspuns (pentru Yasmin875):

Dc o sa fiu urat daca ma tund?

| xDr0gs a răspuns:

E mai simplu sa iei o poza pe telefon si cand mergi la frizerie sa ii arati frizerului poza si sa ii spui sa te tunda exact asa.happy

| Florin15VL a răspuns (pentru xDr0gs):

Da frate, da nu crezi ca ma fac de ras daca ii arat frizerului o poza pe telefon cu Jensen? si in plus din poza poate nu-si da seama, eu cred ca tunsoare e in forma v sau in pierdere da nu sunt sigur si as vrea mai multe pareri.