| Criss_1252 a întrebat:

Salut/Buna!
Am o intrebare mai ciudata happy
Il stiti pe Jensen Ackles probabil happy
Stim toti ca face sala. dar oare face si pentru picioare pentru ca le are cam slabe big grin daca face stie cineva ce exercitii? big grin
Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| NDC12 a răspuns:

Si de ce esti curios? Fiecare creste diferit, daca el creste cu programul lui asta nu inseamna ca e bun si pentru tine.

| Criss_1252 explică (pentru NDC12):

Sunt doar curios daca face exercitii pentru picioare. si ce fel.

| NDC12 a răspuns (pentru Criss_1252):

Nu stiu daca face, nici nu stiam despre cine e vorba pana cand i-am cautat numele pe google, picioarele sunt o grupa importanta deci daca mergi la sala e foarte important sa lucrezi si picioarele chiar daca sunt destui care nu respecta regula asta.