| BachetIV a întrebat:

Salut,TPU! Ştie cineva tratamente naturiste pentru un păr de admirat?

4 răspunsuri:
| stefaniacristina77 a răspuns:

Buna! Fierbe apa intr-o oala si cand aceasta da in clocot pune cateva frunze de musetel sau nuc. Asteapta sa se raceasca iar dupa ce te speli la cap mai clateste inca o data cu aceasta apa. Hraneste parul, ofera volum, si ajuta sa nu ti mai cada

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ulei de migdale pentru stralucire si hidratare si ulei de masline pentru repararea parului degradat si varfurilor despicate. Toate uleiurile se tin maxim 3 ore, de preferat mai mult.

| kiri11 a răspuns:

Încearcă șamponul Hairmastic, un produs destul de bun și care te poate ajuta în problema ta.

| CrAzYAbOuTMuSiC a răspuns:

Poti incerca sa te clatesti dupa baie cu otet de mere. Mirosul persista ceva timp dar hraneste firul de par si ii ofera luciu.