| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU, stiti vreo metoda pentru a-ti creste unghiile intr-o saptamana? Momentan le am de 1.5 cm si vreau sa mai creasca un milimetru,am incercat toate metodele posibile,cu usturoi, ulei de masilne si cocos si apa cu sare si imi trebuie urgent o metoda.

5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu există o asemenea metodă.

| VoidEternal a răspuns:

Ce diferență poate sa insemne acel milimetru? Ce poți să faci cu unghiile mai mari cu 1mm dar nu poți face acum? Nu observă nici dracu' diferența scuză-mi franchețea. Sau nu ajungi sa te scarpini pe spate fără milimetrul ăla?

Nu vă mai inventați singuri probleme.

| CoAde00 a răspuns (pentru VoidEternal):

Buna, de ce tocmai scrii acest comentariu daca nu stii raspunsul.
Daca el/ea doreste sa faca asta, care este problema ta? Lasa-l/Las-o sa-si vada de viata lui/ei. O zi buna!

| VoidEternal a răspuns (pentru CoAde00):

Știu răspunsul.

Uite ca sa-l știi și tu și cea care întreabă:

https://www.webmd.com/......row-faster

Am dat răspunsul pe care l-am dat pentru că poate o să-și dea seama cât de ridicol este să fi preocupat de o diferență de 1 mm în lungimea unei unghii. Dacă măcar a stat o secundă să se gândească dacă chiar contează milimetrul ăla atunci comentariul meu nu a fost degeaba. Data viitoare poate o sa se gândească 2 secunde și poate până la urmă o să vadă că am dreptate.

| Jessica1235 a răspuns:

Apa ajută, când eram copil stăteam mult timp în apa cand făceam baie și știu ca îmi creșteau unpic mai repede