| Daskywalker a întrebat:

Stiu ca este cam pe ultima suta de metri dar pe 10 iunie am banchetul de clasa a 8 si nu sunt inca decis de imbracaminte si incaltaminte, as vrea cateva idei si pareri daca se poate. pana acum ideea mea este sa ma imbrac cu o pereche de blugi negri mai inchisi la culoare o camasa albastra si un tricou alb sau negru cu un V-neck. as vrea cateva sugestii si idei poate chiar cateva modificari. Multumesc, si funda pentru cel mai bun raspuns.

2 răspunsuri:
| Blackrose4 a răspuns:

E mai ok fără tricou, cămaşa e de ajuns.

| mmememe a răspuns:

Https://www.pinterest.com/pin/317714948694953283/ imi place mult outfit-ul asta :) E cu tricou in V si arata super dupa parerea mea! Have fun!