| anonim_4396 a întrebat:

sunt un baiat si am parul foarte moale si nu stiu ce sa-i fac ca ca sa-mi pot face o "freaza". daca incerc sa-mi fac o "creasta" sau tepi sta foarte putin iar apoi se lasa singur chiar daca dau cu fixativ. ce as putea face? (scuze pentru categorie)

Răspuns Câştigător
| Blondda a răspuns:

Mare lucru nu prea poti sa faci. Da-ti cu fixativ in cap dupa care iti ridici creasta si dai iar cu fixativ. trebuie sa folosesti mai mult fixativ si de calitate. Iti recomand fixativul taft.

4 răspunsuri:
| 6111992 a răspuns:

Buna dupa cum ti-a spus toata lumea foloseste fixativ sau gel si niciodata nu te usca cu uscatorul de par.

| alexaalexandraa a răspuns:

Dai prima data cu gel, inainte sa-ti face freza. Apoi, dupa ce o faci, dai cu fixativ. Succes!

| Lex169 a răspuns:

Foloseste alt sampon sau vopsestete.

| mirela01_4982 a răspuns:

Ai incercat sa pui gel?
sau fixativ?