| Charys a întrebat:

Saluuutt,sunt baiat, si tot timpul incerc sa-mi fac parul sa-mi stea ridicat (cum sunt frizurile la moda) dar am parul mult prea moale. Folosesc si fixativ si spuma, dar tot se lasa in jos. Imi puteti da niste sfaturi sa stea mereu ridicat, sau cel putin, sa fie mai aspru big grin Funda

Răspuns Câştigător
| gabby77 a răspuns:

Foloseste un sampon pentru par gras pentru ca usuca parul si atunci el va fi tare si il poti aranja cum vrei. Funda?

| Charys explică (pentru gabby77):

Daca o sa functioneze vei primi big grin

3 răspunsuri:
| Roliii a răspuns:

Incearca sa stai in fata oglinzii si foloseste uscatorul sa sufle parul in sus, ai putea sa mergi si la frizer si sa-i ceri sa-ti faca freza asa cum vrei

| Valentyna290497 a răspuns:

Nu iti va sta niciodata daca ai parul foarte moale, sau poate are radacina afectata!