| CoDWAW7 a întrebat:

vreau sa-mi cumpar un gel de par de la Nivea si nu prea stiu ce sa aleg, eu am parul mediu, adica vreo 3-4cm in varful capului si cam 1 cm lateral si in spate, va rog sa imi raspundeti pentru ca nu prea ma pricep, dau FUNDA!winking

Răspuns Câştigător
| bogdanp a răspuns:

Alege Taft de 5 stele! Nu e nici prea vâscos, poti sa-ti modelezi excelent parul, si dupa uscare parul are un aspect foarte ingrijit! Nivea n-am incercat, am folosit totusi Syoss, care nu se compara cu Taft! Bafta in alegerea ta!

| CoDWAW7 explică (pentru bogdanp):

Poti sa ma ajuti sa aleg unul? am vazut ca sunt mai multe tipuri si te rog sa-mi recomanzi unul cu pret de maxim 25-30 lei si sa fie cum ai zis tu; daca ma ajuti ai fundawinking

1 răspuns: