| anankutza a întrebat:

vreau si eu niste sugestii pentru ca peste 2 saptamani merg la mare si m-ar interesa ceva pentru epilat. Pe picioare ma fac cu epilatorul dar ar fi nevoie sa ma fac si pe burta si putin pe >spate:" k nu stiu de ce dar mi-a aparut par si pe acolo si pana acum nu m-am facut niciodata. Ce sugestii aveti?

4 răspunsuri:
| Mwha a răspuns:

Sa il lasi acolo, caci sunt sigura ca nu se observa. Daca il vei epila iti va creste ca pe picioare

| LorenaAnca a răspuns:

Buna!
Nu e recomandat sa te epilezi pe burta si pe spate. Nu se vede si in plus se poate rezolva cu un costum de baie intreg.
Te pup!

| Aaxell a răspuns:

Daca esti sigura ca vrei sa te epilezi pe spate sau pe burta ar trebui sa folosesti ceara. Nu face prostia sa dai cu altceva gen "big, epilator, etc ". Si simte-te bine in pielea ta, majoritatea oamenilor nu se duc la mare sa se uite la ceilalti, in plus doar nu o sa stai pe plaja de nudisti, un costum intreg de baie te poate scapa de griji in caz de te simti prea frustata. Bafta!

| Linda18 a răspuns:

Sa nu te epilezi pe spate si pe burta. Nu se vede ca ai par si acolo, crede-ma.