| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPUDe ce ne plac picioarele femeilor?

Răspuns Câştigător
| Cameliapantiru a răspuns:

Salut, Cristi! Picioarele sunt o parte incantatoare a corpului femeilor, care exprima feminitatea si senzualitatea acestora, incitand curiozitatea si dorinta barbatilor. Un picior elegant de femeie tanara, incaltat intr-un pantof elegant cu toc subtire, pedichiurat si ingrijit va intoarce privirile admirative ale tuturor barbatilor!

14 răspunsuri:
| stejara2 a răspuns:

De ce?
Pentru ca prin genetica, barbatii sunt atrasi de femei, de tot ce inseamna ele, si de picioare, bineinteles, fiind placute vederii si mai ales, sexy...si atrag privirile, vrand, nevrand, asa, sa imbolnaveasca barbatii!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stai linistit ca si femeilor le plac picioarele barbatilor.

| Northern a răspuns:

Eu cred că îți plac mai mult pantofii...decât picioarele.

| Netrider a răspuns:

....si nu numai picioarele. laughing

| rabbit2014 a răspuns:

Se numeste Fetish pentru picioare, adica picioarele in ochii unora sunt ca si sanii sau fundul

| ElenaDanielaE a răspuns:

Pentru ca sunt "sexy", probabil! rolling on the floor

| Lowsensitive a răspuns:

Pentru ca sunt prea frumoase...si eu am o obsesie pentru asta happyChiar nu stiu ce ma atrage la ele...

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Lowsensitive):

Salut măcar tu nu critici intrebarea.Asa este ai dreptate sint foarte frumoase.

| Lowsensitive a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Mersi!