| MariuS88c a întrebat:

Salut tuturor, (sper ca este buna categorialaughing ) am o freza data pe spate in sus si as vrea sa știu daca eu ma fac in fiecare dimineața cu fixativ si cu uscătorul de par + ca îmi ud parul tare ca sa il pot aranja, voi avea șansa sa îmi pice parul?
Si am înțeles ca este ceara de par îmi puteți recomanda una pentru tipul meu de freza? Si de la asta pică parul?
Dau funda celui care ma ajuta!

1 răspuns:
| Voodo a răspuns:

Ceara e mult mai daunatoare pentru par fata de fixative. Iti ingrasa parul, se spala foarte greu si in timp iti va cadea parul mult mai repede. Bine'nteles nici fixativul nu e bun. Cel mai bine e sa il lasi asa, doar cu apa si apoi il usti cu foenul intr-o parte. Nu va sta cum vrei tu dar te asigur ca la 35-40 de ani inca vei avea par in cap!