| BoMbeRmEn a întrebat:

Vreau sa editez o poza si acea persoana are ochii negri si este satena. Vreau sa o fac blonda cu ochi albastri. Ce programe sa folosesc si cum? FUNDA

Răspuns Câştigător
| Siracuzia a răspuns:

Bună!
Foloseşte Taaz.
Acolo poţi schimba şi coafura, poţi machia, etc.E gratis şi e online, deci nu trebuie să descarci! E uşor de folosit. Încarci poza şi incepi să o modifici.

4 răspunsuri:
| FreeLife a răspuns:

Adobe Photoshop dar ai nevoie de cateva luni de experienta pentru asa ceva... nu poti sa ineti peste noapte tongue (Am incercat laughing

| DarkBlood32 a răspuns:

PhotoInstrument,taaz,picmonkey,PhotoShop.
Mie imi place cel mai mult PhotoInstrument. Trebuie descarcat.

| Un1kuL a răspuns:

Photoshop sau photoscape sau e un program online picmokey ro

| Kikoo a răspuns:

Incearca picmonkey.com. este bunicel big grin