| Atzumy98 a întrebat:

Am 12 ani 1.65 inaltime si 50 kg.Cam cat trebuie sa mai slabesc ca sa arat nu stiu...normal?! Nu spun ca sunt grasa dar sunt plinuta si mi-e rusine sa merg la mare laughing.

Răspuns Câştigător
| akcentdiana a răspuns:

Pai eu zic ca nu trebuie sa slabesti, pentru varsta ta e bine cat cantaresti, am vazut niste specimene la mare de iti venea sa vomiti, fii tu insati, si daca tot vrei sa slabesti, eu zic sa alergi, este cel mai bine pentru picioare sau o crema care te poate ajuta, poti manca mai multe legume. daca ai 50 kg. ai putea totusi arata bine la 45 kg. sau chiar la 47, zic eu. funda?

5 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Daca ai greutatea si inaltimea asta e ffoarte bine.Nu esti deoc grasa.

| Bogatasul a răspuns:

Buna.Pentru a arata normala rolling on the floor trebuie sa ai minim 45 de kg.
Funda pls

| Luminou a răspuns:

Cam...5 kg happy

| Sashavalentine a răspuns:

Chiar mai trebuie sa te ingrasi 5 kilograme!

| ___pCtu a răspuns:

Cum arati acu in 2024?)))