| DoraDragutzica a întrebat:

Heeyy! am 12 ani,1, 67m inaltime si 53kg(aproximativ) toate testele spun ca sunt mai slaba decat e normal,.dar nu imi place intotdeauna cum arat,si cred ca sunt mai plinuta, ce ziceti? sa slabesc?

Răspuns Câştigător
| Ellutsaaaa a răspuns:

Buna, la inaltimea ta de ce sa slabesti esti bine asa cum esti, si daca cineva isi spune parerea despre tine este problema lor tu esti bine asa cum esti. Funda?

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu ar trebui sa mai slabesti deloc, esti super ok

| SuneteDeChitara a răspuns:

Eu la vârsta ta aveam 50 de kg.
Dar nu toată lumea e la fel. Unii sunt mai slabi alţi mai graşi. Fiecare are un mod propriu de dezvoltare. Nu trebuie să îţi faci prea multe griji.

| Antoniacopiluța a răspuns:

Heii Dora! Sarbatori fericite! Apoi, si eu am tot 12 ani dar am 49 de kg,si cateodata si eu ma simt putin mai plinuta si doresc sa slabesc, dar la varsta ta nu prea ai cum sa slabesti deoarece esti inca mica. Daca poti nu mai manca atatea dulciuri(daca mananci) si mananca in schimb mere, banane si portocale, sau orice fructe preferi, iar dupa ora 6 nu mai manca.Desigur daca poti!kiss. Sper ca te-am ajutat.Succes:*

| marlacu a răspuns:

Esti bine asa cum esti doar nu vrei sa devi o slabanoaga.PS:Esti foarte inalta pentru varsta ta.