| Tzutzik a întrebat:

Salutare,am o intrebare si astept un raspuns cit mai bun.
Ce parere aveti despre crema,,Gerovital Plant" hidratanta cit si cea nutritiva?
Am tenul acneic, iar la moment e ft uscat.
Funda celui mai bun rs!

Răspuns Câştigător
| BubuLina999 a răspuns:

Este buna crema. foloseste.o cu incredere mai ales ca ai ten acneic. crema echilibreza sebumul. o am si eu. o foloseste sora mea si ii merge bine.

| Tzutzik explică (pentru BubuLina999):

Dar,acolo e scris 20+, eu am 19 ani, pentru mine e buna? rs te rog.

| BubuLina999 a răspuns (pentru Tzutzik):

Mai eu am 17 ani si sora 18. sincer eu nu m am uitat sa vad varsta. am folosit o.eu totusi zic sa o folosesti sa vezi cum e. si daca nu iti merge, renunti la ea. nu ai nimic de pierdut si nu cred ca iti va dauna cu ceva...acum afci cum doresti.

| Tzutzik explică (pentru BubuLina999):

Merci pentru raspuns, mai bad, nu prea as vrea sa dau gres.ai o fundita)))

| BubuLina999 a răspuns (pentru Tzutzik):

Ma eu sper sa te fi ajutat si sper din tot sufletul sa iti mearga crema si sa te ajute cat poate de mult. succes si ne mai auzim ...apropo...multumesc pentru fundita!

| Tzutzik explică (pentru BubuLina999):

Sa cresti mare)))

6 răspunsuri:
| LoriLoL a răspuns:

O am si eu nu e extraordinar de buna.dar merge.