| bruno04 a întrebat:

Salutare.
Am o pată pe fata in partea stanga.
Am incercat toate cremele.
De 3 ani.nu pot sa o fac sa dispara.
Am un ten inchis. Dar nu e negreu.
Chiocolatiu.
Ce stiti despre a aceste lucruri?
Masti cu lamaie si miere.?!

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

De cand si eventual de la ce ti-a aparut pata? E posibil sa nu poata fi vindecata cu tratamente din astea mai naturiste. Eventual, daca te deranjeaza atat de mult mergi la un dermatolog sa vezi daca iti poate recomanda ceva.

| bruno04 explică (pentru Adry05):

Salutare. M-am comsultat cu medicii. Si am ajuns la o concluzie ca nu ar fi o.problema.
Dar sa stii ca nu am dureri dar ma deranjeaza pentru ca culoarea tenului nu e neagra. Si parca incep sa ma.innegresc laughing)
Am incercat creme si măşti. Dar s-a dus foarte putin.
Multumesc frumos pentru mesaj

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Of,lasa,mai,semnul! Esti cel ales!

| NH4OH a răspuns:

Bio Oil este special pentru cicatrici, pete, vergeturi, semne și tot felul de imperfecțiuni. Încearcă-l, e foarte bun, se văd rezultatele după câteva aplicări. Îl găseși la farmacii, drogherii.
Baftă!

| Kandia15 a răspuns:

Nu stiu de ce ne intrebi pe noi aceste lucruri. Du-te la un dermatolog bun ( sa stii sigur ca e bun, poti intreba pe cineva care a mai fost la el/ea). Nu face prostia sa te tratezi cu ce auzi de la X sau Y.

| bruno04 explică (pentru Kandia15):

Bună Kandia15.
Banuiesc că iți place ciocolata
In fine.
Pur si simplu am intrebat. Plictiseala si curiozitate.
Mersi pentru raspuns

| Kandia15 a răspuns (pentru bruno04):

Mda, imi place laughing De ce?

| bruno04 explică (pentru Kandia15):

As putea sa iți fac cinste cu una.
O întrebare cu un raspuns adevarat daca se poate.
Tu esti in poza?
Daca da. atunci te cer.winking