| gondwana a întrebat:

Salutare, asa o intrebare despre par. dupa ce il spal se umfla parca am fost curentat, vreau ca dupa ce il spal sa nu se umfle sa fie ca si cum lipit de cap, de parca nu e spalat de citeva zile
http://iceimg.com/CVGszlB-/file.jpg - exemplu cum vreau sa fie
p.s: ce fel de samponuri ar trebui sa folosesc?

4 răspunsuri:
| sori88 a răspuns:

Probabil folosesti sampon care iti face volum la par... incearca unul fara

| gondwana explică (pentru sori88):

Ai putea sa-mi zici anumite samponuri? sau dupa ce criterii sa ma conduc? deoarece pina acum am vazut doar "Volum 100%" sau ceva de genu scris pe ele big grin

| sori88 a răspuns:

Intreaba la farmacie sampon de par fara volum... nu stiu marci anume

| OriflameAnemarie a răspuns:

Foloseste un ulei de par dupa spalare. Eu folosesc un ulei de la Kerastase si ma ajuta foarte mult sa nu mi se electrizeze parul si sa nu am prea mult volum.