| SynapseNinja a întrebat:

De curând m-am mutat în Iași, în Nicolina, fiindcă am intrat la facultate. Îmi puteți recomanda o frizerie de cartier prin zonele Nicolina și Alexandru cel Bun? Dacă da, pe unde este? Mă interesează să tundă bine și să nu fie prețuri foarte mari. Mulțumesc și vreau răspunsuri pertinente.

1 răspuns:
| Cosmin483 a răspuns:

Este Barber Club by Venus. Ador cum tunde. Înainte de pandemie este 25 lei tuns, acum e 30 de lei. De unde e Pasajul Nicolina, mergi înspre Dedeman, Lidl și ce mai este acolo. Pe partea dreapta îl vezi. Sa nu intri la femei ca tund nasol, îți spun din propria experienta.