| Matei_Mihaela_1996 a întrebat:

Am întrat în concediu creștere copil de curând și am lucrat pana acum într-o fabrica, as vrea sa ma reprofilez și as face încercare în domeniul IT... Îmi puteți recomanda dacă știți unde as putea face niște cursuri în județul Botoșani, nu pot face facultate fiindcă am fetita foarte mica și am încercat pe net sa învăț dar e foarte complicat fără un mentor, mulțumesc mult!

2 răspunsuri:
| romeo78 a răspuns:

Http://www.paginiaurii.ro/......gramare/1/
Aici poate reușiți să găsiți ce căutați!
Sănătate și fericire micii prințese!

| XYZ02 a răspuns:

Ai incercat freecodecamp.org si theodinproject?
Te invit pe r/Romania(https://www.reddit.com/r/Romania/), aici sunt sigur ca cineva isi poate da cu parerea,in primul rand, daca merita un asemenea curs.
Nu lucrez in domeniu (sunt in ultimul an de liceu), dar doresc sa urmez o cariera in IT, totusi, ceea ce am auzit la majoritatea intrebarilor de genul acesta este:
-angajatorii se uita la licenta(sunt scutiti de 10% impozitul pe venit, mi se pare)
-majoritatea cursurilor de IT din Romania sunt degeaba.
Cred ca cel mai bine ai incerca singura pe freecodecamp si theodinproject.