| alexam21 a întrebat:

Parul meu este negru. daca pun pudra decoloranta in saten inchis, ce rezulta? Multumesc. acord si funda

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Rezulta un fel de,, regret,, care o sa l ai [dupa ce te faci cu pudra ]si o sa te vezi in oglinda, mai bine lasa l asa cum este

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa iasa un mare raha7. Pur si simplu, decoloreaza-te cu decolorant normal pana la urma urmei. Oricum si eu am fost bruneta, neagra, neagra in cap si pur si simplu m-am plictisit de a mai fi bruneta, cand m-am decolorat a iesit portocaliu, un blond galbui spre portocaliu pentru ca nu putea sa fie blond adica alb, alb, practic eram neagra, nuh. Si mno mi l-am si ars un pic. Eu zic sa mergi la un salon cel mai bine pentru tine si parul tau ca sa nu faci vreo prostie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa iasa un blond-portocaliu neuniform, mai bine te decolorezi natural, treptat http://lifepassionandbeauty.blogspot.ro/......ui-cu.html

| Marina_Daniliuc_1984 a răspuns:

Pentru decolorare incearca COLOR OFF este un produs rusesc ce nu arde parul, https://www.facebook.com/ColorOffDeLaEstelProfessional
il poti comanda la nr 0754921669