| nyoentox2002 a întrebat:

Salutare,pot să îmi fac parul ceva de genul la salon permanent, gen îmi place stilul asta
https://www.instagram.com/p/C29wyhpPjt2/?igsh=amZpNzZiOH M4dzkz
Sunt 2 poze într-o poză mie îmi place a doua!
Daca se poate face la salon permanent par creț de ce să nu se poate și invers?
Gen mie îmi place stilul asta cu parul in jos dar e faza că al meu când creste se umflă și nu imi place!

7 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Mergi la un salon si intreaba pentru a primi un raspuns pertinent, degeaba tot postezi aici.Bafta!

| Yuzuki1 a răspuns:

Heyoo!
Da, se poate indrepta parul permanent la salon, dar acesta va dura pentru cateva luni (intre 3-5 luni) si trebuie bine ingrijit, costa in jur de 250 lei parul scurt (depinde de salon).

| nyoentox2002 explică (pentru Yuzuki1):

Eu îl vreau ondulat și să sa fie moare când pun mana in el

| anonim_4396 a răspuns (pentru nyoentox2002):

Ondulat ti l poti face cu placa dupa ce iti vei face indreptarea permanenta sau doar ti l intrebi si apoi il faci ondulat, dar inainte de a folosi placa trebuie sa folosesti un heat protector pentru ati proteja parul din a nu se arde, usca etc. plus ca exista multe produse precum masti, balsam pentru un par mai moale

| Yuzuki1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Indrepti *

| nyoentox2002 explică (pentru Yuzuki1):

Degeaba îndrepți parul daca nu e moale la atingere!

| Yuzuki1 a răspuns (pentru nyoentox2002):

Nu cred ca mi ai citit tot textul, dar ma rogwinking