| anonim_4396 a întrebat:

Salutare sunt un baiat de 16 si ma intrebam cum pot sa am parul doar putin ondulat (fara placa) cand eu am parul cret si aspru la breton la perciuni si in spate restul pot spune ca este drept.

7 răspunsuri:
| Emeraude a răspuns:

Eu am o pasiune pentru baietii cu parul cret.Si banuiesc ca mai sunt fete ca mine. Cei cu parul drept, sau care si-l indreapta in exces si aiurea cu placa sunt foarte gaaaay (nu ma refer la cei care au frizuri "scene" sau cum pnm se numesc laughing ), dar sunt de-a dreptul patetici. Onduleuri, cret, numa' chel sa nu fi.

| Silvia a răspuns:

Poti folosii gel...il indrepti cu mana si dai cu gel, si ar trebui sa ramana asa cum l`ai pusbig grin
P. s. Mai baieti nu mai puneti poze din astea la avatar ca nu mai putem sa iesim de pe profilul vostru... vor fii ceilalti baieti gelosi...ganditi`va, totusi, si la noi fetelerolling on the floor

| girlxx21 a răspuns:

Foloseste ceara de par happy..natural nu ai cum sa-l faci mai putin ondulat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sal'tare si tie. Poi mereu mi-au placut baietii cu par cret smug, dar daca vrei neaparat cea mai buna solutie este ceara de par, si apoi gelul, dar ceara e mai buna zic eu, poate fixativ oh go on, naturaj nu ai cum, asa e parul tau smug. mult succes la indreptat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da mai bine te faci emo prietene, sunt mafiot si stiu ce bine o sati stea

| burN7 a răspuns:

Gel de par nu cred ca o sa folosesc pentru ca nu-mi place deloc sa-l fac cu gel dar cred ca o sa incerc cu spuma eu ma gandeam ca este cv sampon special pentru parul cret si aspru ca sunt sigur ca si la fetele au, chestia care ma dispera ca imi sta bestial daca mil intind de tot cu placa, iar dupa ce ma spal pe par si las sa se uste asa lol parca sunt cu totul o alta persoana, poate miar sta mai bine daca as avea tot parul cret in fine am auzit ca in china poti sati indrepi parul permanent da nu la toti la alti tine in jur de 3-6 luni iar dupa aia li se increteste da in fine chestia importanta este de unde money laughing? ca in romania ce salarii avem...^^

| helena a răspuns:

Dupa baie da-te cu spuma de par si aranjeazati-l cum vrei. O sa dureze pana iti piepteni parulwinking.