| ShowTim3 a întrebat:

Salutare, cum pot sa imi fac parul mai moale si sa aiba o culoare mai lucioasa? Este cret si putin cam aspru (nu este cret cret mai mult ondulat spre cret )Ce masti de par puteti sa imi spuneti? Funda (sunt baiat, sper sa mearga si la mine )

8 răspunsuri:
| DJViper a răspuns:

Trebuie sa il vopsesti cu o vopsea 4.58 e e foarte buna ca sa-ti faca parul mai moale dar ce culoare vrei tu doar nu castaniu acela til face turtit bafta!

| TeIubesC_3871 a răspuns:

Heii` stiu eu o masca e de la Kallos cu Placenta! mai citeste pe net despre ea si vezi daca merita s-o cumperi, la mine aici costa cam 15 lei... sper ca ti-am fost de folos... funda? kiss pwpp`a

| nukulik a răspuns:

Iti recomand una de la avon. Se numeste planet spa si are ulei de masline. E foarte buna. Si eu am acelasi tip de par ca tine si functioneaza. Vezi doar sa nu-ti dai la radacina daca ai par cu tendinta de ingrasarewinking

| Marikus a răspuns (pentru nukulik):

Dar cind trebuie de dat, inainte de baie sau dupa baie?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am auzit ca daca vrei sa ai un par moale stralucitor, sa te speli cu sampon pentru copii.O colega de-a mea mi-a spus chestia asta.
Incearca si tuwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spala-te cu Cocolino.

| Marikus a răspuns:

Am si eu fix aceiasi problema si nu stiu ce sa fac. Vreau sa-mi fac parul mai lung dar nu pot fiindca e tare si putin ondulat, si daca mi-l las mare seman cu un berbec.

| idachka a răspuns:

Foloseste dupa spalare bere alba.cam vreo 1-2 saptamani.