| dorina123 a întrebat:

Salutic! cine imi spune cum sa slabesc fara pastile si diete dau fundita si vot!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A venit vara si trebuie sa iti expui grasimile? deci MISCAREA este cheia. uite o greseala pe care o fac majoritatea fetelor: vine vara si toata lumea vrea sa slabeasca in cateva zile.Ei bine nu e chiar asa simplu. Dupa 3luni de miscare(exercitii care le gasesti chiar si ppe you tube) atunci se vad rezultate.Iti recomand PILATES scrie pe you tube si vezi acolo e magic.Mama mea este instructor fitness si stiu ce vorbesc mult succes

5 răspunsuri:
| andrei234 a răspuns:

Sport, sport, sport! Joggingul este perfect mai ales acum, pe timp de vara.

P.S.: Uite aici un articol despre jogging: http://www.dietadeslabit.com/beneficiile-unui-program-de-jogging/

Fundita?:D

| DeeDee_2151 a răspuns:

Daca nu vrei pastile si diete... apuca'te de sport. :* asa e cel mai bine

| Dede_2314 a răspuns:

Salut! eu am slabit 5kg intr-o luna prin sport. Eu fac baschet dar si de asemenea alerg foarte mult. Cred ca ar trebui sa faci ture de teren incepand de la 3 si tot mai mult in fiecare zi. Am mancat la fel de ex. cartofi prajiti si asa si tot am slabit deci sportul sper sa te ajute happy

| dorina123 explică:

Mersi

| Tina4ka_4788 a răspuns:

Doar cu rabdare