| Anne_Io_1978 a întrebat:

Sambata merg la o nunta, nu foarte pretentioasa...rochia este visinie, dantela. nu am inca pantofi. am ceva semne pe picioare si am sa port dres negru.insa nu am idee pentru culoarea pantofilor si nici ce fel de machiaj (sunt creola si roscata)

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sărut mîna, nu cred că este o alegere bună dresul negru, mergi la nuntă nu la mort, alege un dres culoarea piciorului, dar o nuantă m ai inchisă că sint, pantofii negrii intrucit negrul merge cu orice, sau pantof de culoarea rochiei vișinii, si neaparat cu toc, dar dacă nu deranjează intrebarea mea, ce semne ai pe picioare?

| Ruxandra15 a răspuns:

Daca nu sunt extrem de vizibile acoperale cu fond de ten si eu am avut zgarieturi de pisica si fondul miss sporty m-a ajutat enorm. Poarta dres de culoarea piciorului negur da mai bine la pantaloni scurti sau la o fusta dar la plimbare nu la nunta. Tocuri bej sau negre dar bej arata mai dragut si mai tinerel.Roscat asprins? Poti sa te machiezi in culori fumurii https://www.youtube.com/watch?v=z4ImjXivwZ0.Poate fi sclipicios daca vrei.