| igrec005 a întrebat:

Ce haine se poarta anul acesta, in toamna mai exact? Sau ce haine pot asorta la niste tenesi in stil gheatuta nugrii, iar in partea de sus carouri alb, negru, rosu?

5 răspunsuri:
| kkkmakafull a răspuns:

Pai.blugii taiati,hanaorace nergre sau rosii,blugii negri-rosii-verzi-mov eu am pe toate culorile,culorile toamnei,maro,negru, rosu-visiniu, galben-inchis,

| igrec005 explică:

Va multumesc! pacat ca nu pot da 3 funda sad

| ColorWorldFantezi a răspuns:

Iti spun sincera ca anul acesta din propria experienta am auzit ca va fi o manie foarte mare pentru esarfe daca chiar vrei sa comanzi una Walamrt.com acolo gasesti modele de blubi de toate daca cauti si tocmai ce se poarta anul acesta. Funaa? smug

| CxiAngel a răspuns:

Buna! Ai putea sa porti niste blugi gri - albastri - negri poti sa-i si tai, iar ca accesoriu in loc de curea poti pune o esarfa chic si sa o legi intr-o parte, o bluza alba si pestea un trico in bretele de orice culoare doresti cu o esarfa cu clopotei( am una cumparata de la un magazin numit Angel) sau cu un colier si o bratara din argint o boneta (gen cele de la Paris cum ii poarta ei), sau o vestuta din aia pana la mijloc si asta e tot
Sper ca te-am ajutat si sper ca nu te-am suparat adica nu prea stiu gusturile tale eu asa ma-si imbraca
Bafta la asortat! :*

| DiiaTaDulcik a răspuns:

Pai toamna ai putea sa porti o bluzitza neagra cu ceva dragut pe ea, si pe deasupra o vesta alba pate calduroasa cu puf:* si niste blugi stramti gri sau negri, si cismuzitze dinalea lungihappyacum uh alegihappy