| blue_4719 a întrebat:

Vreau sa stiu daca se mai poarta tunsoarea in "V". Eu am parul drept si un pic mai lung de umeri. Credeti ca mi-ar sta bine? fundita:*

Răspuns Câştigător
| luiza_4162 a răspuns:

Buna scumpo. nu se mai poarta tunsorile in "V", dar acum sunt la moda tumsorile "bob", sunt destul de asemanatoare cu tunsorile in "v". asta se poarta in acest sezon, si o sa te avantajeze, petru ca ai parul drept.
sper ca ti-am fost de ajutor. pup
funda?

2 răspunsuri:
| gabrielutzu a răspuns:

Mai nou se poarta tunsoarea in Ics.

| lookingforlove a răspuns:

Ai noroc ca ai parul drept. depinde si de tipul fetei (patrat, oval, rotund), insa daca ai parul drept, sigur iti poate sta happy insa ti-as sfatui sa nu frezezi chir V, sa lasi parul un piiiic mai lungut. V presupune si masina de taiat parul pentru barbati.succes :* oricum, vei gasi tu solutiiwinking