| contsters a întrebat:

Se mai poarta suvitele blonde la baieti? ca sa stiu daca sa-mi fac si eu!

Răspuns Câştigător
| vykkusor a răspuns:

Da se mai poarta suvtele blonde la baieti, chiar e tare cool(depinde si de baiat).

10 răspunsuri:
| Swabia a răspuns:

Nu stiu daca se mai poarta sau nu, da`nu`ti fa!
Nu mi-au placut "nici cand s`au purtat" si nici in prezent.
Am impresia ca acele suvite il face pe baiat putin cocalar [no offence]! big grin

| mada_5987 a răspuns:

Cel mai oribil ii sa vezi un baiat suvitat! mai ales cu suvite blonde:-&

| Aries90 a răspuns:

Nu stiu daca se poarta, dar sincer nu`mi plac baietii care se vopsesc, suviteaza... Mai ales cu blond. rolling eyes

| AsU_2581 a răspuns:

Da normal ca se mai poarta...cui ii palce poarta...asta nu inseamna ca esti cocalar daca porti suvitewinkingwinkingwinking

| VladDu a răspuns:

Is najpa tare.
De purtat se mai poarta la cocalari.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se poarta ce vrei tu. si ce iti placehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gen eu sunt emo si caut un loc unde sa imi faca suvite vargate [sunt din bucuresti]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba asu esti un gay ce fata ai

| Ninna a răspuns:

Idem Swabia. Te face cocalr! mai bine ti-ai vopsi perciunii whistling si bretonu' [asta in caz daca ai :p] se poarta.

| contsters explică:

Inainte cei care purtau nu erau cocalari?
pentru ca toti zic ca numai cocalari au suvite ACUM, si ceai inainte ce era? care aveau?