| Sara2 a întrebat:

Va plac suvitele blonde? dar se mai poarta?

16 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

Da si iti pot spune ca inca sint la moda dar in combinatie cu alte suvite de exemplu caramizii, ciocolatii sau fuxia.

pupimik
| pupimik a răspuns:

Mie.una...nu`mi plac.Nu mi-au placut niciodata.Decat daca parul este un saten spre blond. iar suvitele alea blonde par extrem de naturale.
Ah! Iar blondul in parul baietilor bruneti ma duce cu gandul la taranii care au pus mana pe tubul de vopsea. Poate am eu o problema...nu stiu... dar numai pe taranii manelisti i-am vazut cu suvite blonde...si probabil am eu niste fixuri legate de chestia asta

Bula
| Bula a răspuns:

Da, imi plac!
Denota o nuanta de sclipire in culoarea monotona a parului, dar si in mentalitatea celei care o poarta. Mai ales, daca suvita este mai discreta.

auran
| auran a răspuns:

Imi plac tare mult dar, cred ca este important sa-i stea bine acelei persoane care doreste un astfel de look. Din cate stiu nu prea se mai poarta anul acesta

| Flav a răspuns:

Nu se mai poarta din purul motiv ca toti cocalarii isi fac suvite blonde si astfel risti ca lumea sa te incadreze in acel gen, mai ales la baieti; suvitele sunt vazute acum ca o terilibitate, lipsa de popularitate sau penibilitati adolescentine; stai sa vezi peste un an cum va evolua treaba cu piercing-ul happy

| ♣ Ma®®yE [;x] a răspuns:

Mie imi plac f mult suvitele blonde, de mult timp m-am hotarat sa imi fac in vacanta de vara.Eu zic ca se poarta, dar nu le sta bine tuturor(mie sper sa-mi stea, daca nu, asta e) si sunt de-acord cu pupimik...am intalnit si pers maneliste cu suvite blonde ei fiind bruneti, dar ce sa mai zici. ei se fac de ras happy

| andreutz a răspuns:

Pe mine unul nu ma intereseaza daca se mai poarta sau nu. dar daca vad o fata suvitata, imi place cu siguranta happy

| sergiu25bc a răspuns:

Eu fiind saten inchis, ma fac si suvite blonde, imi plac foarte mult, mai ales cum a venit vara trag fuga la frizerita sa ma faca suvitat

| LittleZyzy a răspuns:

Am suvite, sau mai bine spus am avut ca mi-a cam crescut parul la radacina...cred ca arata destul de bine, mai ales cand e parul bine indreptat.am auzit ca nu s-ar mai purta dar nu conteaza asta atata timp cat tie iti plac si te prinde astfel de coafura.

| mihaela_5361 a răspuns:

Şi eu am şuviţe blonde, nu pentru că-mi plac în mod deosebit, ci pentru că am firul de păr subţire şi fără volum, pentru a da iluzia volumului...nu cred că-mi stă rău.

| mioara a răspuns:

DA SE POARTA

| nicolbutnaru a răspuns:

Nu se mai poarta. Parca vad tot bulevardul plin de fete cu suvite blonde, de acum doi ani. Se poarta chestiile asimetrice. Dar daca n-ai tenul prea inchis, iti sta bine si nu arati ca un dalmatian cu ele, do it!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu crad ca da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu as vrea suvite blonde eu sunt bruneta si ma tot intreb de vreo2 saptamani daca mi-ar sta bine, as vrea o schimbare de lokk si m-am gandit la suvite astept si eu un raspuns plss

| Pisycutza_8903 a răspuns:

Pumpik Imi place MULT cum gandesti! happy happy happy

| Sairus a răspuns:

Da nie tot imi plac