| UnTriunghiEchilateral a întrebat:

Se poarta la baieti blugii mulati pe picior?

Răspuns Câştigător
| AlexandruIuilian a răspuns:

Da, se poarta. Poti incerca niste pantaloni/jeans skinny. Mergi intr-un magazin dragut si te uiti la eticheta daca sunt skinny. Exista si SLIM, dar aceia sunt mult mai mulati si ti se vede si... e naspa. Deci alege cu incredere varianta Skinny. big grin

31 răspunsuri:
| callie2 a răspuns:

Vrajeala. ia-ti blugi skinny daca ai fund mistowinking

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns (pentru callie2):

In sfarsit o fata curajoasa si care spune lucrurilor pe nume tongue Cred ca o sa-mi iau blugi skinny atunci tongue

| callie2 a răspuns (pentru GeorGEBlaCKRidER):

Ia-ti! Sa imi trimiti o pozalaughing

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns (pentru callie2):

O sa fi prima smug Promitwinking tongue

| callie2 a răspuns (pentru GeorGEBlaCKRidER):

Sperrr!laughing

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns (pentru callie2):

Poti fi sigurawinking tongue happy

| xxxdelyaxxx a răspuns:

NU... le sta oribil numai cei pe invers poarta nu ai vaz la solcanu?laughing

| anss23 a răspuns:

Tu poti sa porti ce vrei dar mie mi se pare urat sa vad un baiat cu blugi mulati.

| Mitsuri10 a răspuns:

Da.Dar nu prea stransi adica sa aiba loc doua degete. Daca sunt prea prea stransi arata gay.Dar asa da.Si colegii mei au. Sper ca te-am ajutatwinking!

| Dolores09 a răspuns:

Nu. M-as simti ciudat sa vad baieti cu blugi mai mulati decat ai mei.
Adica ori sunt baieti/barbati, ori altceva?

| 1000bodies a răspuns:

Daca esti slab, da. Eu am vazut la mai multi, da' erau rockeri. :p

| UnTriunghiEchilateral explică:

Vreau sa mentionez ca blugii nu sunt chiar atat de stramti pe picior, e o distanta intre picior si material, doar ca din jos de la genunchi sunt mai stramti un pic.

| alabalaportocalala a răspuns:

Daca-ti place poti purta si haine din carne!

| narcis23 a răspuns:

Nu sata bine deloc daca te vede cineva pe la spate zice ca esti fata scuze dar e adevarat

| Sam5556 a răspuns (pentru narcis23):

Nu e așa. Ca nu avem curul mare să zică lumea ca suntem fete de la spate. Se vede de la o poștă ca suntem baieti

| AndiNyctophilia a răspuns:

Am un coleg care poarta si arata ca o fetitarolling on the floor Nu te sfatuieschappy

| Ela234 a răspuns:

Depinde.Daca e gras nu, daca e slab nu, doar daca este potrivit.:*

| JosephStalin a răspuns:

Ba da se poarta, doar ca asta depinde de gusturile acelui baiat, si depinde si la ce fel de blugi de referi. Baftawinking

| KoolKitty a răspuns:

Nu am vazut pe nimeni purtand. Sa stii ca se zice doar mulati nu si pe picior. Daca tu crezi ca iti sta bine poti incerca.

| UnPatrateL a răspuns:

Depinde la ce stil vrei sa ii pui, de exemplu se poarta la rockeri, emo sau cei care asc dub sau dnb ca de ex:
http://www.flickr.com/photos/natlylette/3393636025/

http://www.google.ro/......tp?/imgres

Mie baietii care poarta pantaloni mulati mi se pare adeptii stiluli emo, rockeri, skateri sau bikeri.
Daca iti place ii poti purta mai jos cu un tricou mai larg si o curea in carouri

Bafta! :*

| ButterflyMiley a răspuns:

Nu! normal nu

| andrreeaP a răspuns:

Poate ca se poarta, dar dupa parerea mea arata groaznic la un baiat blugii stramti thumbs down. Acum tu stii.

| Gabry33 a răspuns:

Nuuu... Astea poarta noi fetele e super naspa

| VampirNegru10 a răspuns:

Am un coleg care poarta si ii sta oribil! numai ca el e mai ciudat-.- are obiceiuri femeiesti laughing gen superretardat rolling on the floor te-asi sfatui sa-ti iei blugi skinnywinking

| criscristina a răspuns:

Nuuuuuuuuuuuuuu le sta GROAZNIC

| maryusyk_6919 a răspuns:

Te contrazic xxxdelyaxxx in ultima vreme se poarta...

| Atat_Matei_Shi_1919 a răspuns:

Auzi mai ca nu se poarta...si era cineva care zicea ca pantalonii mulati ii poarta emo skater sau bikeri.Eu sunt biker si port pantaloni mulati e adevarat, poate ca omu se simte si el bine in ei, ca eu pe bmx ma simt bine.Si da unii arata ca fetitele dar asta depinde si de modelul lor, nu doar fetele poarta pantaloni mulati.Si sa nu vad vreun comm ca sunt pe invers...

| Puccaa a răspuns:

Da,la gay

| amordobrasil a răspuns:

Da se poarta, dar trebuie sa stii cum sa ii porti, cu ce sa ii combini. Tre` sa ai stil ca sa iti sta bine in blugi mulati. happy

| Mirunash a răspuns:

In functie de zona se poarta. uite aici niste modele www.smallprix.ro

| JOKER77 a răspuns:

Da se poarta. Insa la baieti sunt cei low race care nu sunt asa de mulati de la genunchi in sus, dar daca nu esti ceva rocker