| anonim_4396 a întrebat:

Se poate sa ma ajutati si pe mine cu o placa de par buna?!
As vrea o placa remington pe care sa o folosesc si la indreptat si la ondulat!
Multumesc!

4 răspunsuri:
| Năpârlici a răspuns:

Incearca sa cauti pe net (sau alta sursa de informare) o placa pe gustul tau dar sa fie subtire ca sa iti poti si ondula parul cu ea happy Sunt foarte bune cele de la Remington numai ca trebuie sa iti cauti modelul care iti place tie happy Bafta! :*

Răspuns utilizator avertizat
| Bigy a răspuns:

Sambata cand am fost in Afi Palace Controceni(in cazul in care esti din Bucuresti) mi-au prezentat niste tipe niste aparate noi de coafat, mi-au facut o suvita cu unul dintre ele si trebuie sa spun ca m-a tinut 2 zile... ceea ce e foarte mult. Spuneau ceva ca e 100 de euro si primesti gratis un produ8s cosmetic la alegere+coafat fratis la ei timp de un an. Suna interesant, pe mine nu m-a interesat ca sunt creata de la mama natura. Aveau si placi de par, dar eu am deja

| Bigy a răspuns:

Eu folosesc o placa de la Remington pe care o am de vreo 4 ani si e ca noua. O folosesc destul de rar, ce-i drept, dar n-am avut probleme cu ea. Daca te intereseaza modelul de gri cu floricele mov, ceramica.