| AlinaEremiaLove a întrebat:

Sfaturi pentru cresterea sprancenelor?

6 răspunsuri:
| Eastwood a răspuns:

Buna, eu din cate stiu uleiul de ricin ajuta la cresterea sprancenelor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cumpara-ti ulei de ricin si orice ai face nu te atinge de ele, daca le lasi in pace o luna-doua ele vor creste si in zonele in care nu cresteau. Mie mereu tipa de la salon imi scurta o spranceana ca sa fie egale pentru ca cealalta nu crestea, cand am renuntat la salon si m-am pensat doar eu fara sa mai umblu la lungime a inceput sa creasca si cealalta si sa fie egale.

| kiri11 a răspuns:

Incearca uleiul de cocos, are niste calitati foarte laudate. Este in trend si din cate se scrie pare a fi foarte bun.

| dianabaumli a răspuns:

Pe langa aplicarea uleiului de ricin pe zona in care ar trebui sa creasca firele supra-pensate exista si alte trucuri pe care le gasesti in acest articol.:)

http://trenda.ro/frumusete/ghid-sprancene-perfecte/

| ElenaIsabella02 a răspuns:

Du te la un plafar si intreaba acolo, iar doamna care lucreaza iti va zice

| Alle02 a răspuns:

Da asa e! Uleiul de ricin e cel mai bun, eu folosesc si in cateva zile mi-au crescut sprancenele si le-am putut da diferite forme.