| SasukeCS2 a întrebat:

Spuma, fixativul sau amandoua provoaca caderea parului?

4 răspunsuri:
| fuzzer a răspuns:

Daca aplici metodele astea intr-un mode exagerat, e posibil

| Catacombe a răspuns:

Mi mi-a cazut intr-un mod exagerat parul din cauza asta. Tot timpul imi luam spuma, fixative scumpe, de la saloane etc. si mi-a cazut parul ingrozitor. Iti recomand sa il folsesti doar daca ai nevoie neaparata. Funda?

| Lola2013 a răspuns:

E normal ca parul sa mai cada, dar depinde si de calitatea produselor pe care le folosesti.Fixativul nu prea cred si de spuma...iti recomand sa nu o folosesti pentru ca dupa aceea parul va fi dependent de ea si nu se va mai aseza natural.

| Dudescu_Marian_1990 a răspuns:

Fixativul in nici un caz, doar ca parul in mod normal isi pierde cate un 1 2 fire pe zi, dar cel care "cade" ramane lipit datorita fixativului, numai la spalare observi, foloseste cu incredere maxima. sa fie de calitate*