| Ella27 a întrebat:

Spuneti-mi si mie o solutie buna pentru a numi arde parul cand il intind cu placa, FUNDA.

Răspuns Câştigător
| jokiss a răspuns:

Foloseste acest ser pentru par
http://beautifulwomenn.blogspot.ro/......facem.html

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cea mai bună metodă fără să nu îl arzi este să renunți la placă!
Pa, pa.

| dianalalala a răspuns:

Termoprotectia de la syoos.e ok dar nu face mare branza

| RebekkaRebbe a răspuns:

Hey cumparati o crema de par care sa nu ti se arde parul

| papucicu a răspuns:

Exista sprayuri pe care le poti aplica inainte. Apoi parul nu trebuie sa fie ud deloc si temperatura logic cu cat e mai mare cu atat arde mai tare (peste 200 ºC deja se arde)

| simonaelena64 a răspuns:

Eu am HairX Styling Heat Protection Lotion
Loţiune de păr cu efect de protecţie împotriva căldurii HairX Styling
Foarte buna!
Această loţiune protectoare, cu complexul Thermo Protector, hrăneşte părul datorită uleiului din nucă de cocos şi îl protejează de căldula degajată de ustensilele de coafat (până la 180°)C. Rezultatul: fixare lejeră a coafurii şi un păr uşor de pieptănat şi de coafat.
De la ORIFLAME, ti-o recomand :*

| R4Ly a răspuns:

Foloseste balsam de par, ulei de ricin...