| fetitzan a întrebat:

Ce sa folosesc pentru numi arde parul cu placa?straight face

5 răspunsuri:
| T30D0RA a răspuns:

Spray protector de la Syoss.winking

| Sara2 a răspuns:

Ser protector, si placa sa fie cu ceramica, folosind placa oricum se arde parul dar daca aplici cele 2 reguli se arde mai putin

| AdinaELA a răspuns:

Buna! Iti recomand ca al fiecare spalare sa folosesti un balsam, iar o data pe saptamana sau la doua spalari sa folosesti si o masca.Balsam iti recomand Dove, dar ai grija sa nu-l folosesti pana la radacina pentru ca o sa faci matreata.Masca o poti prepara in casa- 2 linguri miere, un galbenus de ou si putina scortisoara; sau poti folosi doar ulei de masline-lasi masca 30 de minute pe parul acoperit cu un prosop apoi clatesti si mai samponezi parul o data. Dupa spalare, pe parul umed iti recomand sa folosesti serul hidratant termoprotector de la Gerovital Plant - il lasi 3-4 minute si apoi poti usca parul cu foenul.Iar cand parul este COMPLET uscat, poti folosi cu incredere placa.Bafta! happy

| Scândură a răspuns:

Buna! Inainte sa te dai cu placa, incearca sprayul antitermic de la Gerovital!
Este foarte bun si eficient!
Sper ca te-am jutat, bafta!

| RosalinaB a răspuns:

Spray protectorr de la Wella!