| DragFlr a întrebat:

Stie cine va daca e in sibiu liceu de design vestimentar/ fashion design? Si daca imi trebuie portofoliu

3 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Exista cel mai probabil liceu de arta, care are sectie de design unde intra putin si din cel vestimentar, sau liceu tehnic cu optiunea de tehnician design vestimentar.
Ai cautat pe google? Pentru admitere te uiti pe siteul institutiei, trebuie sa scrie acolo daca trebuie portofoliu sau nu.

Succes.

| anonymous16162 a răspuns:

Buna sunt din sibiu sj exista liceu de arte si de fashion design
nu cred ca ti trebuie portofoliu, cauta pe google
pup

| ___JqRh a răspuns:

Poti intra pe www.ioanaavram.com ca sa primesti un material GRATUIT din 4 episoade ce vin prin email - despre primii pasi pe care trebuie sa ii faci in design vestimentar. Sper sa te ajute!