| ionutz15 a întrebat:

Stie cineva cu ce crema pot scapa de semnele si punctele negre de pe fata?big grin

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Un tonic antiseptic, un gomaj, gel pentru puncte negre.
Pa, pa.

| luciana200972 a răspuns:

Sapun cu namol dimineata si seara, peeling de 2 ori pe saptamana si o masca care sa curete in profunzime si sa regleze nivelul de sebum, eu folosesc masca cu namol de la seacret.

| D[:x] a răspuns:

Exista la Avon crema pentru puncte negre.

| WatswovskyvonAle a răspuns:

Eu iti recomand Clean and Clear! este foarte bun.si eu folosesc si imi dispar!

| Kiduuuu1445 a răspuns:

Cele mai bune? pe care le-am folosit si au mers sunt : Zynerit, Skinoren si Acnesol. Mai poti folosi si Argila, se gaseste la orice plafar si e foarte bunahappy. Sper ca te-am ajutat.

| mariutzanicolaescu a răspuns:

VICHY NORMADERM in gereral nu am ft multe cosuri dar in zonele sensibile am puncte negre si ajuta ft mult garantat 100%