| PewDiePieWWE12334 a întrebat:

Stie cineva cumva pe cineva care ar achizitiona o geaca de piele marimea S second hand, a fost purtata o singura data si nu are nici un semn, e ca noua. o vand cu 150 dar e discutabil si nu las pretul mai jos de 70. Va rog, e urgent!

2 răspunsuri:
| LarissaMouse a răspuns:

Serios? Chiar crezi ce exista pe lumea asta vreun prost care sa vrea sa cumpere de la un strain o geaca care nici macar nu stiu cum arata? Data viitoare pune o poza.Sau am o idee si ma buna.Ai auzit de olx sau tocmai.ro?

| PewDiePieWWE12334 explică (pentru LarissaMouse):

Serios? chiar crezi ca e pe aici cineva sa.ti doneze un creier? ti-ai facut cont pe TPU ca sa enervezi oamenii cu raspunsuri sarcastice? se cheama "cauta-ma in privat" si iti pr5imesti acolo cate poze vrei proasto. doamne. daca ai chef sa-ti pierzi timpul mars de aici altundeva.