| Ibrahimovic a întrebat:

Stiti cum as putea sa nu mai am parul cret? Nu e foarte, foarte cret, dar vreau sa il am drept cumplet. Ce as putea face?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu astfel de problema, adevarul e ca placa iti arde parul, iar daca nu-ti place asa poti face tratamentul cu keratina, il tine drept jumatate de an plus la asta e si un tratament foarte bun pentru parul tau, iar daca te interesezi de pret, pretul diferentiaza, depinde de lungimea parului tau!

| Ibrahimovic explică (pentru anonim_4396):

Parul meu e relativ scurt acum. Dar vreau sa-l las sa creasca pentru a-l prinde in coc. Nu prea am cum cu aceste mici onduleuri care le am.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ibrahimovic):

Mai este o metoda, nu stiu daca te va ajuta, dar ti-o spun happy
Cand parul tau e ud (dupa baie), prinde cate o suvita in clame si lasa asa pana se usuca, iar apoi ii dai drumul il aranjezi si cred ca va merge.

5 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Placa de intins parul e prietena ta!

| pilaf a răspuns:

Te razi pe cap, pui perucă, problemă rezolvată.