| daria12345 a întrebat:

Ştiți cumva când încep reducerile în magazinele Bershka, etc?
Am văzut că în alte țări deja au început. Mulțumesc! happy

Răspuns Câştigător
| CautNume a răspuns:

La jumătatea lunii ianuarie

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Degeaba fac ăia din magazin reducere daca nu ai bani, ca reducerea nu este de 100% si oricum sunt scumpe hainele ca magazinele trebuie sa adauge comision mare sa poată plătii chirie pe spatiu, salarii la angajate, deci e foarte scump totul in Romania, incepind cu mincare haine pantofi, benzină si aparatură.

| daria12345 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Hai mă, serios? Am pus o simplă întrebare, chiar nu am chef de filozofii. Ştim cu toții ce şi cum, doar trăim în aceaşi țară.
Dacă nu mă poți ajuta te rog nu comenta degeaba cā nu are sens. Mulțunesc.

| anonim_4396 a răspuns (pentru daria12345):

laughing Cam prin ianuarie o sa inceapa cu reducerile, urmareste site-ul ca o sa anunte.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Reducerea trebuia facută in perioada asta Craciun revelion, ca acum cumpără oamenii, dar ei (magazinele)mizează pe faptul că omul tot trebuie sa faca un cadou celor dragi, si nu se mai uită la bani, dar nu toti î si permit, nu toti au 2000 lei sau mai mult salariu.Iar pentru cei care au 6-700 lei salariu ăia ce să facă, că la ei o geacă costă 3- 400 lei.

| anamariarot a răspuns:

Celelalte tari n-ar trebui sa fie neaparat un etalon. Eu am observat ca reducerile sunt la sfarsit de sezon, deci probabil pe la sfarsitul lunii februarie. Daca vrei ceva de la bershka la un pret mai ok, incearca pe kurtmann.ro, dar gama nu e atat de variata ca in magazin sau pe site-ul oficial. Eventual le poti trimite un e-mail sau le poti scrie pe Facebook. Succes!