| Miki_5838 a întrebat:

Stiti cumva saloane de tatuaje/pircinguri prin Bucuresti?
Daca da, va rog sa imi lasati o adresa aproximativa. Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| Cristy990 a răspuns:

Salonul FunkyTattoo pe:
Bd-ul Magheru nr. 35, bloc 52, etaj 2, ap 22, interfon 222
punct de reper: "visavi de statia de metrou din Piata Romana intre BRD si magazinul Cosmote"
Program salon: Luni – Sambata, orele 13:00 – 21:00
Telefon: 021 / 316 5165

5 răspunsuri:
| cat a răspuns:

La Mall Vitan, parter, pe breteaua laterala din zona magazinului Accessorize.

| Ramonika_5243 a răspuns:

Liberty Centerhappy.sau mai e unul pe Soseaua Antiaeriana e pe langa o sala de fitnesshappy

| dan_5528 a răspuns:

Salut, iti recomand salonul 2ndFace, am cateva tatuaje, facute de ei, de care sunt mandru, uite si o adresa web unde poti vedea portofoliul lor : www.2ndface.info

| dan_5528 a răspuns:

Salut, 2ndFace Tattoo, langa fostul club Twice, actualul KulturHaus

| dan_5528 a răspuns:

2ndFace Tattoo, langa clubul KulturHaus