| Amyyyyyyy a întrebat:

Stiti de unde imi pot comanda papuci ca acestia? http://weheartit.com/entry/39188243/via/DarkQueenFlorenc e

7 răspunsuri:
| Amelya02 a răspuns:

Ce papuci visezi.
sunt tenesi

| Amyyyyyyy explică (pentru Amelya02):

Sunt hightops....Ma rog daca ziceam asa intelegeati tot si nimic.Sunt hightops!

| Amelya02 a răspuns (pentru Amyyyyyyy):

Chestiile alea costa 4 milioane.

| Amyyyyyyy explică (pentru Amelya02):

Asa si?laughingIn plus de unde stii tu? Adica daca vroiai sa ma ajuti imi dadeai linkul/site-ul cu "informatia" asta...Asa ca STFU happy

| Amelya02 a răspuns (pentru Amyyyyyyy):

STFU? Explica!

mai vrei si link pe deasupra? Eu ti-am zis sincer, ma doare undeva daca tu ma crezi sau nu, n-as avea motiv sa mint. mai frecventeaza si tu mallurile ca esti pardaf mai fata daca habar n-ai happy

| Amyyyyyyy explică (pentru Amelya02):

Hai las'o asa... Daca eram intr'un oras mare fi tu CALMA ca nu mai puneam intrebarea...Esti foarte inutila.winking

| 0AnaMaria0 a răspuns:

1 ..nu sunt papuci:]] 2 incearca sa cauti pe site-uri pe net :] eu nu prea am vazut asa ceva la mine in oras.