| Foarfeca a întrebat:

Stiti de unde se pot cumpara asemenea incheietori de bratara? http://www.etsy.com/listing/95011645/bohemian-hippie-bra celet-friendship
Sau cum se numesc.Ca sa comand pe net?
Multumesc

Răspuns Câştigător
| andreea2901 a răspuns:

Poti incerca pe la un magazin de croitorie. Daca esti din Bucuresti, am vazut la un magazin Art&Hobby ( e pe undeva pe la gara) diverse accesorii pentru asa ceva si poate ai noroc acolo.

| Foarfeca explică (pentru andreea2901):

Mersi happy Chiar vroiam sa ma duc la Art&Hobby ca sa iau margele :d Nu stiam ca au chestii din alea deci mersi =)

1 răspuns: