| DiamanteleSeSparg a întrebat:

Stiti vreo metoda naturala prin care as putea sa imi fac parul roscat fara sa ma vopsesc si sa persiste mai mult. fundahappy

Răspuns Câştigător
| Emmeii a răspuns:

Cu nucile verzi.winking

6 răspunsuri:
| Emmeii a răspuns:

Multumesc. >big grin

| yoysh a răspuns:

Cu Henna. O gasesti la Plafar.
Bafta!

| leonardo a răspuns:

Ar mai fi o varianta dar e cam costisitoare... cauti pe cineva cu o masina de calatorit in timp, calatoresti inainte sa te nasti, inainte ca mama sa-l fi intalnit pe tata si o convingi sa se marite cu un Roscat - et voila! PS: daca mami e bruneta, trebuie sa cauti un blond dar sansele scad dramatic. Oricum, mai natural de atat si fara sa te vopsesti nu gasesti.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu henna.

| DemiLovato_3541 a răspuns:

Buna mama mea se face cu sampon nu cu vopsea permanenta iti arde parul acum 3 ani mama mea sa facut cu vopsea permanenta si i-a cazut foarte mult par asa ca iti recomand vopseaua pallete ca sa ai un par stralucitor succes sper ca te-am ajutatbig grin.

| rusdiana a răspuns:

Cu hena