| ShiNee a întrebat:

Stiu ca pentru a nu-ti arde parul cand il faci cu placa trebuie sa il dai cu solutii... sprayuri sau balsam. Ce fel de balsam? E special? puteti sa-mi dati nume de firme?

Răspuns Câştigător
| andreeasim1 a răspuns:

Eu una.folosesc masca de par de la Kallos, Placenta.deci dupa ce spal cu sampon. clatesc si aplic placenta pentru 15 min si iar clatesc. imi intind parul cu placa de 1 an la 2 zile si a ramas la fel de matasos si cu aceeasi stralucire. Placa nefiind una ceramica. Incearca!

3 răspunsuri:
| piticapitika a răspuns:

Eu folosesc un ulei special de la Kallos. E foarte bun şi e şi accesibil, mă refer la preţ. Eu zic să încerci produsele de păr de la Kallos, după mine este cea mai bună marcă de produse pentru îngrijirea părului. Te pup.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am numa 8 ani incearca sauma e foarte bum mie mi-a mers si tu ai o sansa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

nu stiu chiar multe dar iti spun doar ce stiu acestea sunt:Fa, Schauma, Soft & Sweet...etc. Cam atatea stiu.