| BogdanFnky a întrebat:

Se arde parul daca il fac cu placa si folosesc solutii? Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| Biia14 a răspuns:

Da parul se arde daca il intinzi cu placa, dar si de la unele solutii.Asculta-ma bine ca sunt coafeza si stiu ca vin copii la mine sa le fac ceva la par ca il au ars.

| Anesidora6 a răspuns:

Daca folosesti ceva solutii pentru protejarea parului inainte de a folosi placa parul nu se mai arde

| B_7797 a răspuns:

Iti dai seamalaughing daca continui cu placa si solutile ajungi ca aia din reclama, care isi intindea parul cu fierul de calcatlaughing... bun acum e drept. ca nu se arde asa repede daca folosesti placa profesionala, un tratament care sa ti.l ingrijeasca si sa.l apere de caldura aia la care il expui. si cel mai important e sa folosesti placa cat mai rar.ca poti sa te dai cu tratament de 2 degete. daca tu ti.l faci de 2 ori pe zi. o sa ajungi in scurt timp cu 2 fire in cap, ai grija...winking