| CausingCatastrophy a întrebat:

Heii TPU, imi puteti spune care sunt cele mai bune sprayuri/lotiuni pentru protectie termica, care sa te proetejeze cand iti indrepti parul cu placa? fundoaiee:X

Răspuns Câştigător
| Ellennaa a răspuns:

Eu de fiecare data cand imi indrept parul folosesc un ser hidratant termoprotector de la gerovital plant. este intr-un tub alb si are atasat un pulverizator. Eu folosesc in prealabil cu un ser pentru varfuri deteriorate, dupa fiecare baie, tot din aceeasi gama, gerovital plant. sper sa-ti fie de ajutor.:*funda?

1 răspuns:
| Ellennaa a răspuns:

Apropo... poti incerca si protectiile de la elseve... dar acelea au mult alcool in ele ..si nu sunt prea eficiente. cum ti-am zis. cele de la ferovital plant sunt cele mai bune:*. pupiilove struck