| Mapha a întrebat:

Sunt baiat, am 17 ani, am par cret, blond si destul de rar (ma refer la cat de des este parul pe scalp). Poate ca suna ca si cand am trait intr-o inchisoare mexicana, dar ce pot folosi pentru stilizare? (+detalii, va rog)
Acum folosesc doar un balsam de par de la head&shoulders. Am tendinta de a face niste coji pe scalp daca nu ma spal pe par din 3 in 3 zile (ceea ce este oarecum des).

1 răspuns:
| IonelaToma a răspuns:

Poti folosi gel dar cat mai rar pentru ai da o forma sau de ce nu sa te lasi pe mana frizerului care te-ar putea schimba total.